Kurucularımız

Yönetim Kurulu Başkanı

Kpt. Bünyamin ÖZDEMİR

1986 yılında Ankarada doğan Kurucumuz Bünyamin Özdemir 2006 yılında denizcilik eğitimini tamamlamıştır.

2006-2022 yıllarında denizcilik sektörünün öncü firmalarından KIRAN HOLDING şirketine ait Malta ve Türk Bayraklı okyanus aşırı çalışan Handysize, Supramax, Ultramax, Panamax, Capesize tip gemilerde Uzakyol vardiya zabiti, Uzakyol 1. Zabiti ve Uzakyol Gemi Kaptan’ı olarak görev almıştır.

Mesleki kariyeri boyunca uzun yıllar Uzakyol tecrübesinin yanı sıra Akdeniz, Karadeniz, Avrupa sefer bölgelerinde oldukça deneyim sahibi olmuştur.

Bu limanlarda iş birliği içinde bulunduğu otoriteler ile olan yakın ilişkileri devam etmektedir. Dökme yüklerin yanında Steel Product ve Project Cargo yüklerinde edinmiş olduğu tecrübelerle sektörün gelişmesine katkı sağlamış ve yapmış olduğu çalışmalar, yaratmış olduğu farkındalıklar ile birçok yeniliğin öncüsü olmuştur.

2006-2022 yılları arasında China Cosco Dalian Shipyard, Tk Tuzla Shipyard, Kuzey Star Shipyard, Torgem Shipyard, Çiçek Shipyard , Sedef Shipyard ve Istanbul Naval Shipyard tersanelerinde Intermediate, Special survey, kapsamında gemi havuzlama, tamir, bakım/tutum

projelerinde aktif görev almıştır.

Cargill, Oldendorff Carriers GmbH, Cosco Shipping Lines, Atlantic Coaland Bulk, Nyk Line, Pegasus Shipping, Omsan Logistic, Erdemir Group, Pasific Basin Shipping, Ds Norden, Polsteam Shipping gibi sektörde lider konumda olan denizcilik firmalarının kirasında olan gemilerde görev yapmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanı

Kpt. Ali İHTİYAROĞLU

1986 yılında Trabzonda doğan Kurucumuz Ali İhtiyaroğlu 2006 yılında denizcilik eğitimini tamamlamıştır.

2005-2008 yılları arasında Bayraktar Shipping, U.N. RO-RO Shipping, Horizon Shipping şirketlerine ait Bulk Carrier, RO-RO ve General Cargo gemilerinde görev almıştır.

2008 -2022 yıllarında denizcilik sektörünün öncü firmalarından Kıran Holding şirketine ait okyanus aşırı çalışan Handysize, Supramax, Ultramax, Panamax, Capesize tip gemilerde kadar Uzakyol vardiya zabiti, Uzakyol 1. Zabiti ve Uzakyol Gemi Kaptan’ı olarak görev almıştır.

Görev almış olduğu gemilerde yapmış olduğu çalışmalarla fark yaratmış ve ön plana çıkmıştır.

2008-2022 yılları arasında China Dalian Shipyard(DSIC), China Cosco Dalian Shipyard, Tk Tuzla Shipyard, İskenderun İster Shipyard, Sedef Shipyard tersanelerinde Intermediate, Special survey kapsamında gemi havuzlama, tamir, bakım/tutum projelerinde aktif görev almıştır.

Cargill, Oldendorff Carriers GmbH, Cosco Shipping Lines, Louis Dreyfus Company, Nyk Line, Pasific Basin Shipping, Ds Norden, XO Shipping, Polsteam Shipping, Atlantic Coaland Bulk, Erdemir Group, gibi sektörde lider konumda olan denizcilik firmalarının kirasında çalışan gemilerde görev yapmıştır.

Denizcilik alanında çeşitli projelerde aktif görev almış ve sektörün gelişimde önemli rol oynayan gelecek neslin eğitilip yetiştirilmesine ciddi katkılarda bulunmuştur

Bilgi edinmek ve diğer talepleriniz için iletişime geçin.

İletişim

VTS Denizcilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

H. İsmail Çakmak İş Merkezi Kat 7 Daire 25 İçmeler Mahallesi Altunay Sokak No 33 Tuzla / İstanbul


© Copyright 2023 - VTS Shipping

Powered by Zenith Digital