Dökme Yük Gemileri Detaylı Kontrol Sörvey Hizmetleri

Gemi P&I ve İlgili Taraflar için detaylı denetim sörveyleri, gemi için tam denize elverişlilik ve güvenlik koşullarının ana unsurlarına yönelik olup, seyir için doğabilecek risklerin belirlenmesi ve tavsiye edilmesini sağlamaktadır.VTS Shipping deniz sörveyleri ; alıcı ve brokerler için, gemi yapısının tüm öğelerine, makinelerine, ekipmanına, sertifikalarına ve kusurlarına tam gemi durum sörveyini yürütür. Bu kapsamda satın alma öncesi gemi durum muayenesini kapsamaktadır.


DAHA FAZLA BİLGİ

Müşterinin ihtiyacına göre tam kapsamlı gemi sörveyleri raporu hazırlanır.

VTS Shipping genel kondisyon sörveyinin/muayenesinin bir parçası olarak, gemilerin standartlarını, durumunu ve teknik kusurlarını iyileştirmeyi hedefler.


VTS Shipping tam durum araştırmasının temel rolü, düzeltilmesi gereken öğelerin bir listesiyle eksikliklerini belirlemektir. Genel kondisyon durum raporu ilgili birimlere gönderilir.


Genel kondisyon sörveyi, bir geminin sahip olduğu sigorta poliçesi hüküm ve koşullarına uygun olarak yapılmaktadır.


VTS Shipping Tam durum sörveylerinin gündüz saatlerinde kontrolün bağımsız sörveyörleri tarafından gerçekleştirilmesine dikkat etmektir.


Denetim sonunda geminin kritik eksiklikleri bulduktan sonra, onarım gerekliyse eksiklikler tamamlandıktan sonra bir takip sörveyi sunulmaktadır.


VTS Shipping deniz sörveyleri ve danışmanları, dökme yük gemileri için gemi durum sörveyini her zaman sağlamaktadır.

Bilgi edinmek ve diğer talepleriniz için iletişime geçin.

İletişim

VTS Denizcilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

H. İsmail Çakmak İş Merkezi Kat 7 Daire 25 İçmeler Mahallesi Altunay Sokak No 33 Tuzla / İstanbul


© Copyright 2023 - VTS Shipping

Powered by Zenith Digital