HAKKIMIZDA

VTS DENİZCİLİK Uluslararası Gözetim ve Deniz Gözetim alanında aktif faaliyet gösteren uzun yıllar okyanus aşırı gemilerde hizmet vermiş, sektörün önde gelen denizcilik firmalarıyla çalışmış ve çeşitli projelerde aktif olarak görev yapmış Uzak Yol Gemi Kaptanları Ali İHTİYAROĞLU ve Bünyamin ÖZDEMİR tarafından kurulmuştur.


Misyonumuz tüm dünya limanları ve denizlerinde edindiğimiz tecrübeleri siz değerli müşterilerimize profesyonel şekilde aktarmak, oluşabilecek tüm olumsuz koşullara karşı hızlı çözümler sunmak ve global rekabet ortamında güçlü kalmanızı sağlayacak şekilde haklarınızı korumaktır.


Denizcilik sektörüne adım attığımız 2004 yılından itibaren edinilen tecrübe ve birikimlerimizi siz değerli müşterilerimize hizmet olarak sunuyoruz.


Her geçen gün yenilenen sistemler ve değişen dengeleri yakından takip ederek siz müşterilerimize daha kaliteli servis sunmayı hedefliyoruz.


Müşterilerimize en yüksek sürdürülebilir değeri yaratan firma olarak, çalışma şeklimiz ve hizmet anlayışımızla sektörde fark yaratıyoruz.


Sektörün her geçen gün zorlaşan şartları karşısında alanında uzman ekibimizle VTS SHIPPING firması olarak her zaman sizlere kaliteli, dinamik ve en iyi hizmeti sunuyoruz.


Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun edilen müşteriyle orantılıdır.

Bilgi edinmek ve diğer talepleriniz için iletişime geçin.

İletişim

VTS Denizcilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

H. İsmail Çakmak İş Merkezi Kat 7 Daire 25 İçmeler Mahallesi Altunay Sokak No 33 Tuzla / İstanbul


© Copyright 2023 - VTS Shipping

Powered by Zenith Digital