Gemi Yükü Bağlama Ve Bağlama Çözme Hizmetleri

Gemi ambarları içinde, kamyon üzerinde veya konteyner içinde yapılan lashing ve kullanılan lashing malzemelerinin kontrolü, varsa uygunsuzluk tespiti ve düzeltilmesi için tavsiyelerde bulunulması ve uygun bir lashing yapılırsa ‘Lashing Approval Certificate’ verilmesi işidir.


DAHA FAZLA BİLGİ

Gemi Yükü Bağlama Ve Bağlama Çözme Hizmetleri

Gemi ambarları içinde, kamyon üzerinde veya konteyner içinde yapılan lashing ve kullanılan lashing malzemelerinin kontrolü, varsa uygunsuzluk tespiti ve düzeltilmesi için tavsiyelerde bulunulması ve uygun bir lashing yapılırsa ‘Lashing Approval Certificate’ verilmesi işidir.

Liman ve Teknede Bağlama 
Hizmetleri

VTS Denizcilik, tüm Türk limanları ve tesislerinde bağlama hizmeti sunmaktadır.

Proje Yükleri Bağlama 
Hizmetleri

VTS Denizcilik, türbinler, kuleler, tesis ve ekipmanlar, jeneratörler, reaktörler, kazanlar, lokomotifler, tekneler, uydular, askeri teçhizatlar vb. proje yüklerinizi bağlamak ve güvence altına almak için ideal ortağınızdır. Ekibimiz yükün elleçlenmesi, paketlenmesi ve bağlanması dahil tüm süreçlerin kontrolünü alarak. Ayrıca, tamamlanan işler için gereksinimlerinize göre onaylı sörveyörler tarafından rapor ve sertifika sağlayabiliriz.


Ekipman Paketleme 
Hizmetleri

VTS Denizcilik, teçhizat paketleme ve bağlama hizmetleri sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için düzenli olarak paketleme işleri yapmaktayız. Deneyimli personelimiz, farklı teçhizat parçaları için gerekli olan paketleme ve bağlamanın doğası konusunda bilgilidir ve minimum denetimle bağımsız olarak aynı işlemi yapabilir, bundan sonra uzman ekiplerimiz teçhizat parçalarını sökülürken ve boşaltılırken aynı anda paketler ve bağlar, böylece iş yükünden tasarruf sağlar.Tekne & Yat Bağlama 
Hizmetleri

VTS Denizcilik uzman ekibimiz, yatınızın transit ve nakliye sırasında güvenli bir şekilde bağlanmasını ve varış noktasında güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Teknelerin taşınmasında küçük bir boya hasarını bile önlemek için son derece dikkatli olunmaktadır. Yatın güvenli bir şekilde taşınması için tüm gereklilikler sağlanmaktadır. VTS Shipping yatlar/tekneler için açık güvertede aşırı hava koşullarından mükemmel ve ekonomik bir koruyucu kaplama sağlamaktadır.

Araç Bağlama Hizmetleri

VTS Denizcilik, müşterilerin ihtiyacına göre tüm araçların gemide veya konteyner içinde bağlanması hizmeti sunmaktadır. Yetenekli ve deneyimli bağlama ekiplerimiz iyi donanımlıdır ve limana zamanında teslimat sağlamak için 7/24 çalışmaktadır. Araçların taşınmasında son derece dikkatli davranıyoruz ve istifleme ve bağlama için sadece kaliteli malzemeler kullanıyoruz.Boru Bağlama 
Hizmetleri

VTS Denizcilik, boru bağlama için ağırlık, yuvarlanma yarıçapı, raf kuvvetleri vb. gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmaktadır.


Bağlama kayışları, tel halatlar, zincirler vb. yüklerin uygunluklarına göre kullanılmaktadır. Taşıma sırasında boruları sabitlemek için gerekli malzemeleri sağlamaktayız. Hassas yüzeylere sahip boruları güvenli bir şekilde bağlamak ve sabitlemek için çok sayıda dolgu malzemesi kullanmaktayız.Ağır Makina Bağlama 
Hizmetleri

VTS Denizcilik, ağır makineler konusunda uzmanlaşmıştır. Forkliftler için uygun taşıma/kaldırma desteğinin sağlanmasına özel dikkat gösterilir. Taşıma ve nakliye sırasında yükün korunması için ek olarak temel polietilen levha ambalajından uzun süreli VCI koruma ambalajına kadar çok çeşitli seçenekler sunulabilir.


Genel Kargo Bağlama Hizmetleri

VTS Denizcilik, deniz, hava, demiryolu dahil olmak üzere birden fazla taşıma yolu ile Genel ve Dökme Yüklerin Bağlanması ve Güvenliğinin yanı sıra uzun vadeli ve kısa vadeli depolama için eksiksiz bir çözüm sağlayıcısıdır. Teknik uzmanlığımız, ağırlık, hızlanma, taşıma modları vb. dahil olmak üzere çok çeşitli parametreleri hesaba katarak, uygun bağlama malzemeleri ve tekniği ile yükü bağlamamıza ve sabitlememize olanak tanır.


Konteyner Bağlama 
Hizmetleri


VTS Denizcilik, nakliye sırasında her türlü hasarı önlemek için gevşek/paletlenmiş kargoların konteynerlerde bağlanması ve emniyete alınması konusunda uzmanlaşmıştır. Deneyimli personelimiz, değerli yüklerinizi farklı tipte bağlama aksesuarları ve gerektiğinde ahşap örgü/blokaj kullanarak güvenli bir şekilde emniyete almak için eğitilmiştir. Bağlama kayışları/kayışları, kargo ağları/barları, destek çantaları, zincirler ve aksesuarlar, ahşap destek vb. gibi eksiksiz bağlama malzemeleri yelpazesini stoklarımızda bulundurarak, 7/24 tüm gereksinimlerinize anında yanıt vermemizi sağlıyoruz.Bilgi edinmek ve diğer talepleriniz için iletişime geçin.

İletişim

VTS Denizcilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

H. İsmail Çakmak İş Merkezi Kat 7 Daire 25 İçmeler Mahallesi Altunay Sokak No 33 Tuzla / İstanbul


© Copyright 2023 - VTS Shipping

Powered by Zenith Digital